Atribuită Cumpărare directă

AMESTEC 4 ANOTIMPURI BONDUELLE 400G

Număr anunț
DA36510874
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29465047)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI 5761193)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
495,60 RON
Data publicării
13.09.2024 15:47
Data finalizării
18.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,60 RON