Atribuită Cumpărare directă

damasc,elastic,ata (pentru sediul din Galati) ACHIZITIE PRIN UNITATE PROTEJATA AUTORIZATA

Număr anunț
DA36511934
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
Furnizor / câștigător
ROMANS CONF S.R.L. (CUI 11843107)
Cod CPV
19212000-5 · Tesaturi din bumbac (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.159 RON
Data publicării
14.09.2024 15:47
Data finalizării
17.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.159 RON