Atribuită
Cumpărare directă
Oferta Opera Națională Română Iași, REFERAT 4437 / 09.09.2024
- Număr anunț
- DA36512930
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
- Furnizor / câștigător
- PUSH-UP DISTRIBUTIE S.R.L. (CUI 42263096)
- Cod CPV
- 18315000-0 · Ciorapi de dama (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.033,19 RON
- Data publicării
- 16.09.2024 15:47
- Data finalizării
- 16.09.2024 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.