Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii curente Scoala Gimnaziala "Dan Spataru" in localitatile Aliman si Dunareni

Număr anunț
DA36515368
Autoritate contractantă
COMUNA ALIMAN (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI ALIMAN, JUDETUL CONSTANTA) JUDETUL CONSTANTA (CUI 7453130)
Furnizor / câștigător
ROYAL BUSINESS CERNAVODĂ S.R.L. (CUI 45374927)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
84.922,25 RON
Data publicării
16.09.2024 15:47
Data finalizării
17.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.922,25 RON