Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare si montare camere video de monitorizare si supraveghere

Număr anunț
DA36518534
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
SILVA SISTEMS SRL (CUI 13742532)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
247.540 RON
Data publicării
16.09.2024 15:47
Data finalizării
17.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247.540 RON