Atribuită Cumpărare directă

Plic B4 cu burduf 5 cm+Coperti arhivare+Banda adeziva 75x60+Banda adeziva 19x33

Număr anunț
DA36519576
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
685,60 RON
Data publicării
16.09.2024 15:47
Data finalizării
17.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

685,60 RON