Atribuită Cumpărare directă

Echipament sportiv fotbal full print

Număr anunț
DA36519893
Autoritate contractantă
Asociatia Clubul Sportiv Olimpic Cetate Rasnov (CUI 33537559)
Furnizor / câștigător
GAMER DESIGN SRL (CUI 33035943)
Cod CPV
18824000-1 · Incaltaminte pentru fotbal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.580 RON
Data publicării
16.09.2024 15:47
Data finalizării
17.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.580 RON