Atribuită Cumpărare directă

Genuine Kyocera DV-8115Y (302P393050) Yellow Developer Unit

Număr anunț
DA36519931
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA MANAGEMENTUL TRAFICULUI BUCURESTI SA (CUI 37832101)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
932,77 RON
Data publicării
16.09.2024 15:47
Data finalizării
17.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

932,77 RON