Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Executie lucrari pentru obiectivul "INTERVENTII DE PRIMA URGENTA SI REABILITARE FATADA LA CASA ROTH ARMIN DIN SALONTA, P-TA LIBERTATII NR. 8 – CLADIREA PE PARTER (FAZA2)"

Număr anunț
SCN1016212
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
CHINTOFLOR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 6390298)
Cod CPV
45454100-5 · Lucrari de restaurare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445.855 RON
Valoare atribuită
441.478,84 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
14.09.2018 16:49
Anunț de atribuire
SCNA1007449
Termen limită
08.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023747

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

441.478,84 RON

din 445.855 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 4.376,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.