Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,6% sub estimat
Furnizare de mobilier pentru proiectul de investiţii „Înființare și dotare grădiniță în comuna Bicaz – Chei, județul Neamț”, finanţat prin FEADR, submasura 7.2.
- Număr anunț
- SCN1016188
- Autoritate contractantă
- COMUNA BICAZ CHEI (PRIMARIA BICAZ CHEI) (CUI 2614406)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.254 RON
- Valoare atribuită
- 59.805 RON 23,6% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2018 15:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1011914
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023767
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Modele de formulare.pdf.p7s
- 5. Model de contract.pdf.p7s
- 7. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023767.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MERVAL GRUP SRL CUI RO 23918670
Valoare atribuită
59.805 RON
din 78.254 RON estimat
23,6%
Adjudecat la 76,4% din estimat · economie 18.449 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.