Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE SI DE INTRETINERE A AUTOMOBILELOR -Toyota Hilux B.116.UPO

Număr anunț
DA36520278
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
Furnizor / câștigător
MV INVESTMENTS SRL (CUI 11220516)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.591,93 RON
Data publicării
16.09.2024 15:47
Data finalizării
19.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.591,93 RON