Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE PENTRU SM POIANA STAMPEI

Număr anunț
DA36520289
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI 11672708)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
337,23 RON
Data publicării
16.09.2024 15:47
Data finalizării
17.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,23 RON