Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE TRANSPORT AERIAN INCLUSIV ASIGURARE MEDICALA

Număr anunț
DA36520815
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
63000000-9 · Servicii de transport anexe si conexe; servicii de agentii de turism (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.769 RON
Data publicării
16.09.2024 15:47
Data finalizării
17.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.769 RON