Atribuită Cumpărare directă

Accesorii aparate ventilatie si anestezie

Număr anunț
DA36524064
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
74.214,54 RON
Data publicării
17.09.2024 15:47
Data finalizării
18.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.214,54 RON