Atribuită Cumpărare directă

RINDEA ELECTRICA DEWALT D26500K 1050W 82mm - Spatii Verzi

Număr anunț
DA36524876
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
PARTENER SRL (CUI 9026390)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.387,40 RON
Data publicării
17.09.2024 15:47
Data finalizării
19.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.387,40 RON