Atribuită Cumpărare directă

Husa targa 90X225cm UF,Cearceaf unica folosinta targa 90x225cm/ huse targi / cearsaf UF 90x225cm

Număr anunț
DA36526473
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
ENACOM DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 44085882)
Cod CPV
39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
17.09.2024 15:47
Data finalizării
18.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON