Atribuită Cumpărare directă

Ac pentru anestezie peridurala- PERICAN G18 1,3x80mm

Număr anunț
DA36527683
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33141328-5 · Ace peridurale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
318,25 RON
Data publicării
17.09.2024 15:47
Data finalizării
18.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,25 RON