Atribuită Cumpărare directă

Aparat Aer conditionat Gree Fairy LCLH GWH09ACC-K6DNA1F, 9000 BTU + Kit instalare inclus

Număr anunț
DA36527929
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 14313954)
Furnizor / câștigător
PC GARAGE SRL (CUI 17612390)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.091,82 RON
Data publicării
17.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.091,82 RON