Atribuită Cumpărare directă

TORK PROSOP MATIC 1STR. 280M - 120059

Număr anunț
DA36528188
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
Cod CPV
39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
17.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON