Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER HP 201A Magenta Original LaserJet Cartridge (1400 pag), CF403A - 1802

Număr anunț
DA36528602
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
386,43 RON
Data publicării
17.09.2024 15:47
Data finalizării
18.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,43 RON