Atribuită Anunț de participare

Contract de concesiune a gestiunii “Serviciului pentru gestionarea cainilor fara stapan din comuna Potlogi, judetul Dambovita”

Număr anunț
PC1002170
Autoritate contractantă
COMUNA POTLOGI (CUI 4280256)
Furnizor / câștigător
HEREMY ANIMAL-MED S.R.L. (CUI 38471587)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498.000 RON
Valoare atribuită
498.000 RON
Data publicării
01.11.2022 10:09
Anunț de atribuire
PCA1001975
Termen limită
05.12.2022 11:00
Documentație de atribuire
DF1163535

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

498.000 RON

din 498.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.