Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,8% sub estimat
Achizitia de materiale promotionale necesare promovarii Programului Operational Comun Romania-Republica Moldova 2014-2020
- Număr anunț
- SCN1016126
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.500 RON
- Valoare atribuită
- 78.636,50 RON 38,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2018 11:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1011598
- Termen limită
- 08.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023399
Documente
Documentația de atribuire
- 1 Model contract materiale promotionale.docx.p7s
- 2.Caiet de sarcini materiale promotionale.docx.p7s
- FisaDate_DF1023399.pdf
- Formulare materiale promotionale.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
MERCURY360 COMMUNICATIONS SRL CUI RO 11295365
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SPRINTEN INFOMAR SRL CUI RO25027915
Oferta 3
Individuala
Ofertant
HOPE PROMO SRL CUI RO25668707
Valoare atribuită
78.636,50 RON
din 128.500 RON estimat
38,8%
Adjudecat la 61,2% din estimat · economie 49.863,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.