Atribuită Cumpărare directă

MERCATOR Manusi examinare unica folosinta din nitril nepudrate 100 buc 100 bucati cutie S, M, L, XL

Număr anunț
DA36529744
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.678,60 RON
Data publicării
17.09.2024 15:47
Data finalizării
18.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.678,60 RON