Atribuită Cumpărare directă

CURSURI DE PIAN

Număr anunț
DA36531040
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
Furnizor / câștigător
LUCA GHE. CĂTĂLIN GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27272350)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
18.09.2024 15:47
Data finalizării
19.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON