Atribuită Cumpărare directă

Pachet oferta papetarie AL S69981

Număr anunț
DA36533161
Autoritate contractantă
SERVICIUL LOCAL DE SALUBRIZARE NICOLAE BALCESCU - ACTIVITATI IMPOZABILE IN SCOPURI DE TVA (CUI 42622076)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
529,66 RON
Data publicării
18.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

529,66 RON