Atribuită Cumpărare directă

Oferta nr.1534 din 05.09.2024 Echipamente TIC

Număr anunț
DA36535476
Autoritate contractantă
Comuna Sieu Odorhei (CUI 4427021)
Furnizor / câștigător
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL (CUI 35671513)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
259.324 RON
Data publicării
18.09.2024 15:47
Data finalizării
18.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259.324 RON