Atribuită Cumpărare directă

DIAZEPAM SOL.INJ. 10MG/2ML FIOLA 2ML X 5 - DIAZEPAMUM

Număr anunț
DA36535900
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
235,80 RON
Data publicării
18.09.2024 15:47
Data finalizării
19.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,80 RON