Atribuită Cumpărare directă

MONTAJ TEREN PORTABIL VOLEI TARAFLEX

Număr anunț
DA36536969
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CORONA BRASOV (CUI 40906900)
Furnizor / câștigător
FLOORCRAFT MONTAJ S.R.L. (CUI 46358288)
Cod CPV
45432130-4 · Lucrari de imbracare a podelelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.693 RON
Data publicării
18.09.2024 15:47
Data finalizării
19.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.693 RON