Atribuită
Anunț de participare
Executie lucrări aferente obiectivului de investiţii:“Reabilitare și modernizare Liceul de Muzica Tudor Jarda, str.Al.Odobescu nr.8, municipiul Bistrița’’.
- Număr anunț
- SCN1016100
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- EURAS SRL (CUI 6661206)
- Cod CPV
- 45212314-0 · Lucrari de constructii de monumente istorice sau memoriale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.696.022 RON
- Valoare atribuită
- 9.662.357,39 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 10:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1011057
- Termen limită
- 16.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023612
Documente
Documentația de atribuire
- F3 INSTAL.ALIMENTARE GAZE NATURALE CORP A,B,SALA DE SPORT, T. JARDA-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023612.pdf
- FORMULARE lucrari T.Jarda-semnat.doc.p7s
- Model contract LUCRARE T.JARDA-semnat.doc.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part01-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part02-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part03-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part04-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part05-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part06-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part07-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part08-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part09-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part10-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part11-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part12-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part13-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part14-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part15-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part16-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part17-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part18-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part19-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part20-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part21-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part22-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part23-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part24-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part25-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part26-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part27-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part28-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part29-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part30-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part31-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part32-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part33-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part34-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part35-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part36-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part37-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part38-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part39-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part40-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part41-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part42-semnat.rar.p7s
- PT LICEUL DE MUZICA TUDOR JARDA.part43-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EURAS SRL CUI RO 6661206
Asociați 1
LUCICOR PROD SRL CUI RO17708762
Subcontractanți 5
DIANOVA INSTAL SRL CUI 16523677
ELECTRO-TOTAL BISTRITA SRL CUI 37812066
LARYLUC PROD SRL CUI RO13852225
RADMAR INSTAL SRL CUI RO21535996
SINGBAI INSTAL S.R.L. CUI 23091245
Valoare atribuită
9.662.357,39 RON
din 7.696.022 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro