Atribuită Cumpărare directă

Clexane 4000UI, Clexane 6000UI

Număr anunț
DA36538382
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.370 RON
Data publicării
18.09.2024 15:47
Data finalizării
19.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.370 RON