Atribuită
Cumpărare directă
Pachet medicamente 57189 conform oferta 347/18.09.2024
- Număr anunț
- DA36538936
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- CASA DAMAJ SRL (CUI 12321420)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 6.247,45 RON
- Data publicării
- 18.09.2024 15:47
- Data finalizării
- 19.09.2024 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.