Atribuită Cumpărare directă

SEMNALIZATOR LUMINOS DE APEL - 4 CULORI

Număr anunț
DA36538966
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI 15034095)
Furnizor / câștigător
YLI ETERNIT ACCES S.R.L. (CUI 19284558)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.874 RON
Data publicării
18.09.2024 15:47
Data finalizării
19.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.874 RON