Atribuită Cumpărare directă

Achiziție servicii de asigurare facultativă tip Casco Fiat Ducato VN 05 TNA

Număr anunț
DA36538971
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.475 RON
Data publicării
18.09.2024 15:47
Data finalizării
19.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.475 RON