Atribuită Cumpărare directă

CPV: 15542000-9 Branza proaspata

Număr anunț
DA36539200
Autoritate contractantă
COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI (CUI 4627283)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
244,92 RON
Data publicării
18.09.2024 15:47
Data finalizării
19.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,92 RON