Atribuită Cumpărare directă

Pachet alimente

Număr anunț
DA36539540
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP.BOBOCEII NR.19 (CUI 29368478)
Furnizor / câștigător
ESPINOSO COMPANY S.R.L. (CUI 7646042)
Cod CPV
15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.935,88 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.935,88 RON