Atribuită Cumpărare directă

Diverse materiale de constructii

Număr anunț
DA36539651
Autoritate contractantă
COMUNA SABAOANI (CUI 2613800)
Furnizor / câștigător
DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
Cod CPV
14211000-3 · Nisip (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
504,20 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,20 RON