Atribuită Cumpărare directă

PARCHET + accesorii sala de clasa 10

Număr anunț
DA36542959
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII nr. 11 "George Tutoveanu" Barlad (CUI 19213298)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.840 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.840 RON