Atribuită Cumpărare directă

Furnizare piese aparate masurare a temperaturii si umiditatii

Număr anunț
DA36543317
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
DECY IMPEX SRL (CUI 3341150)
Cod CPV
38931000-0 · Aparate de verificare a temperaturii si a umiditatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON