Atribuită Cumpărare directă

Ace punctie rahidiana G22( negru )–bizou Quincke-SPINOCAN®G 22 x 3½” 0,70 mm x 88 mm- 4507908-01 HC

Număr anunț
DA36543727
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.434 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.434 RON