Atribuită Cumpărare directă

anvelope 185x65x15

Număr anunț
DA36545092
Autoritate contractantă
Politia Locala Sector 2 (CUI 17125270)
Furnizor / câștigător
CORECT AUTO SERVICE S.R.L. (CUI 49181490)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.546,20 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.546,20 RON