Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE INSTALATII SANITARE SI ACCESORII

Număr anunț
DA36546314
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ELENA FARAGO" CRAIOVA (CUI 17105796)
Furnizor / câștigător
HELIOSTAR SRL (CUI 24355566)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.497,02 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
23.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.497,02 RON