Atribuită Cumpărare directă

Cablu fibră optică conform oferta de pret

Număr anunț
DA36546611
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
32562100-1 · Cabluri cu fibre optice pentru transmitere de informatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.327 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.327 RON