Atribuită Cumpărare directă

Jasol Gear OIL GL-5 85W90

Număr anunț
DA36546717
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
Furnizor / câștigător
LUBRIND S.R.L. (CUI 43214369)
Cod CPV
09211820-5 · Uleiuri minerale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON