Atribuită Cumpărare directă

OMNISILK 5 cm x 9,2 m Plasture pentru fixare pe suport de matase- PEDIATRIE 15265/11.09.2024

Număr anunț
DA36547044
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
950 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
19.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

950 RON