Atribuită Cumpărare directă

Servicii elaborare documentatie tehnica centrala termica si documentatie autorizare ISCIR

Număr anunț
DA36547544
Autoritate contractantă
Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
Cod CPV
79421200-3 · Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.350 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.350 RON