Atribuită Cumpărare directă

CURATARE COVOARE - 11 CRESE

Număr anunț
DA36547571
Autoritate contractantă
CRESA PITESTI (CUI 46517499)
Furnizor / câștigător
GENERAL CLEANING 2005 SRL (CUI 18827230)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.056 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.056 RON