Atribuită Cumpărare directă

Furnizare cablare montaj si configurare echipamente retele date

Număr anunț
DA36548113
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.976 RON
Data publicării
19.09.2024 15:47
Data finalizării
20.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.976 RON