Atribuită Cumpărare directă

Alcool Test digital cu display LCD-rev vag simeria

Număr anunț
DA36549209
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
38900000-4 · Diverse instrumente de evaluare si de testare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
109,24 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
23.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,24 RON