Atribuită Cumpărare directă

Pompa submersibila cu plutitior apa murdara Karcher SP 22000 Dirt, 750 W, debit maxim 22000 l/h, ina

Număr anunț
DA36549853
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
546,21 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
23.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,21 RON