Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare pentru sistem de securitate

Număr anunț
DA36550785
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR SCOALA CU CLS. I-VIII VALEA MARE, JUDETUL OLT (CUI 25330543)
Furnizor / câștigător
VIDEO TELECOM SRL (CUI 24580606)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.280 RON
Data publicării
20.09.2024 15:47
Data finalizării
24.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.280 RON